Novinky

05 Na Hranici CZ PL

Typ keše: tradiční, obtížnost nalezení: 2, terén: 2, velikost schránky: malá.

Keš je zařazena do série 10 keší po zajímavých místech česko-polského příhraničí. Finální desátou keš „Krnovský poklad“ získáte pomocí dosazení číslic do souřadnic, která najdete v keškách, případně je získáte ze splněných úkolů na místech samotných. Pro prvních 10 nálezců finálky je připravena drobná cena. Ale nezoufejte, také další keškaři si mohou vzít za nález finálky vyrobené CWG a to do vyčerpání.

 

geocoiny

 

Popis keše

Keš se nachází přímo na česko-polské hranici blízko rybníku Celňák, kde můžete zaparkovat své geovozidlo. Keš leží na nově vznikajícím Městském turistickém okruhu.

 

strom      rybník

Základ Městského okruhu tvoří rozhledna na Hraničním vrchu (vzdálená od keše 1,5 km), Linhartovský zámek (od keše 3,5 km), hradiště Burkvíz /Lugisland/, Poutní hora a Dubí vrch. Součástí této 25 km trasy jsou 2 turisticko - naučné stezky a to Dubí vrch (její délka je 5 km) a Poutní hora (o délce 6 km). Celá řada informačních tabulí Vám poskytne zajímavé údaje z historie tohoto kraje. Velká část tohoto turistického okruhu vede v blízkosti vrcholových hřebenů. Naskytnou se Vám nádherné pohledy na Město Albrechtice a jeho přilehlé okolí. Mapu turistického okruhu najdete zde: http://www.mapy.cz/s/8FnM.

 

zámek      rozhledna

 

Ke keši

V keši najdete číslo do finálky = T a první si mohou vzít dárečky.

Více informaci ke keši najdete zde.Mapa


redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod