Novinky

Katalog

+ filtrovat obce + filtrovat obce + filtrovat obce + filtrovat obce + filtrovat obce
řadit podle: Názvu Ceny

Penzion Pohoda

Československé Armády 4, Krnov 794 01

Penzion Pohoda je nově zrekonstruovaný penzion nacházející se v centru města Krnova . Nabízíme příjemné ubytování v prostorných pokojích se sociálním zařízením a kuchyní vybavenou lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Parkoviště vlastní, monitorováno kamerami se záznamem, Wi-Fi..

detail
Cena od
250 Kč osoba/noc při obsazenosti 3 lůžek v pokoji

Muzeum praček

Hošťálkovy - Vráclavek

Muzeum historických praček a valch najdeme v obci Hošťálkovy - Vraclávek. Najdeme zde unikátní sbírku cca 160 ks pracích mechanismů z let 1850 – 1950. K vidění jsou pračky nejen z ČR, ale i Rakouska, Německa a Francie. Také zde můžete vidět necky, valchy nebo ždímačky...

Jezdecký klub Brantice

Brantická ulice

Jezdecký klub Brantice byl založen jako nezisková organizace v roce 2008. Jezdecký klub v Branticích nabízí: - jednorázové svezení na koni, nebo poníkovi , u nás na jízdárně, nebo do přírody na vyjížďku - vození na koni či poníkovi u vás (ve školkách, na firemních akcích, večírcích,..

Zimní stadion Krystal

Petrovická 6

Ledová plocha nabízí možnost bruslení pro veřejnost i možnost sledování hokejových utkání. Aktuální otevírací dobu a vstupné najdete zde .  

Městské koupaliště Krnov

Petrovická 41

Krnovské koupaliště bylo vybudováno v roce 1934 a v průběhu let bylo postupně modernizováno do současného stavu. Bazén má rozměr 50 krát 30 metrů, je opatřen ocelovou skluzavkou. Koupaliště je dále vybaveno brouzdalištěm, podzemním zdrojem vody pro bazény, sociálními zařízeními, provozní..

Aeroklub Krnov

Čsl. armády 786/99

Aeroklub Krnov Vám nabízí jedinečnou možnost seznamovacího letu nad atraktivními oblastmi Jeseníků, Krnovska, Bruntálska, Opavska a Osoblažska. Absolvujte s Aeroklubem fotolet a nasbírejte si tak nezapomenutelné zážitky a fotografie nebo video pro sebe a své přátele! Čím: Motorizovaným..

Městské lázně Krnov

Čsl. armády 954/15

Městské lázně se nacházejí v blízkosti centra města.  V  areálu Městských lázních najdeme saunu, solárium a plaveckou školu. Délka bazénu je 25 m, šíroký je 12,5 m a hluboký od 0,9 do 1,7 m. Aktuální otevírací dobu a vstupné najdete zde .  

Muzeum vidlí

Lichnov 147

Navštivte muzeum vidlí v Lichnově, kde nosným tématem jsou vidle, vidláctví, vidláci no zkrátka vše, co s vidlemi souvisí. V muzeu se nachází přes 300 exponátů a všechny jsou od dobrovolných dárců. Expozice vidlí je pod střechou, ale i na zahradě. V areálu se také můžete projet na koni a..

Kofola a. s. Krnov

Za Drahou 1, Krnov

Společnost Kofola patří k jedním z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů se sedmi výrobními závody na čtyřech trzích střední a východní Evropy. K tradičnímu nápoji společnosti patří kolový nápoj a originální recepturou Kofola. Společnost dále produkuje i nápoje jako jsou Jupík pro..

Půjčovna čtyřkol - FUN LINE

Opavská 24, Krnov

Čtyřkola jsou v České republice absolutní novinkou a v roce 2011 se poprvé objevila v Krnově. Ať už jste přátelé, kolegové z práce anebo rodiny s dětmi a chcete společně  strávit čas, tak právě pro Vás jsou určerna čtyřkola. Čtyřkola jsou využívána turisty,ale i..

redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod