Novinky

Novoroční akce - můžete vyrazit na tůru nebo se jít otužovat.

Každoročně se konají na Nový rok výšlapy. Letos tomu nebude jinak.

 

V úterý 1. ledna 2019 můžete vyrazit na Hvězdicový výšlap na Praděd. Z Krnova vyjíždí autobus v 7:30 z autobusového nádraží. Kontrola na vrcholu bude probíhat od 10 do 14 hodin. K zakoupení bude novoroční čtyřlístek. Na své si přijdou i sběratelé razítek.

 

V Krnově proběhne na Nový rok výstup na zříceninu hradu Šelenburk. Členové klubu českých turistů  Krnov Vás zde budou očekávat od 9 do 13 hodin. K zakoupení bude také novoroční čtyřlístek. Každý obdrží účastnický list. Špekáčky a dobrou náladu sebou. Akce je určena i pro rodiny s dětmi.

 

Obec Zátor a Klub seniorů Zátor Vás zve na 5. ročník Zátorského zmrzlíka, který bude také 1. ledna 2019 od 14 hodin na náhonu u elektrárny. Všichni jste srdečně zváni, jak otužilci, tak i diváci. Občerstvení v podobě svařeného vína je zajištěno. Určitě bude možnost i opéct špekáčky, tak na ně nezapomeňte.

 

Příznivci cyklistiky nebudou ošizeni. Také oni mají možnost vyrazit na kolo. Z Krnova od penzionu Eso vyrazí cyklisté na Nový rok a také 5. ledna 2019, kdy se koná Tříkrálová vyjížďka. 


Poutní kostel v Krnově na Cvilíně bude otevřen i o vánočních svátcích.

 - náhledPoutní kostel na Cvilíně bude otevřen veřejnosti také v prosinci. Navštívit jej můžete o vánočních svátcích a také začátkem roku 2019, kdy bude otevřen 1. a také 2. ledna.

 

Všechny srdečně zveme k návštěvě.

 

V letošním roce vyšel v Prudniku "Průvodce poutní stezkou polsko-českého pohraniční".

Mapa zde.


Zveme Vás do Slezských Rudoltic na prosincové koncerty.

1512_rudoltice - náhledV prosinci se uskuteční na zámku hned dva koncerty, na které Vás srdečně zveme. Ve Slezský Rudolticích však nezahálí a na příští rok už pro Vás chystají například koncert Moravanky. Více informací naleznet na webu zámku:  zamekslezskerudoltice.cz/

 

Turistická sezóna na zámku sice pro letošní rok byla ukončena, ale i přesto si můžete předem domluvit prohlídku zámku.   

Ve všední den od 8.00 do 14.00 hod. O víkendu jen pro skupiny 10 a více osob. Prohlídku lze domluvit na emailu:  zamekslezskerudoltice@seznam.cz  nebo přímo u kastelána na tel. 777 201 027.

 

 


Zámek Linhartovy děkuje za Vaší návštěvu v roce 2018.

DSC_6576_linahrtovyex - náhledZámek Linhartovy ukončil definitivně letošní návštěvní sezónu. Poslední akce, které jste mohli navštívit, byly Vánoční jarmark a Adventní koncert. Pan kastelán a jeho skvělý tým Všem návštěvníkům zámku děkují za návštěvu a těší se na Vás v další turistické sezóně. 

Adventní prohlídky radničně věže probíhají v rámci Adventních trhů

0312_0712_ prohlidka radnice - náhledSrdečně Vás zveme na Adventní trhy do Krnova. Součástí Adventních trhů jsou prohlídky radniční věže.

 

Prohlídky věže s výkladem průvodce k vánočnímu času jsou pro Vás připraveny od 3. do 7. prosince vždy v 17:15. Předprodej vstupenek již probíhá v TIC Krnov. Vstupné 20 Kč dospělí, snížené 10 Kč.


Kalendář akcí


Anketa

Už jste se byli podívat z nově otevřené Radniční věže v Krnově?
Ano
40%

O portálu

Tento portál umožňuje uveřejnit poskytovatelům ubytovacích a doplňkových služeb v oblasti cestovního ruchu z oblastí Mikroregionu Krnovsko, Powiatu Prudnického a Powiatu Glubczyckého své služby.

 

Pro více informací kontaktujte:

Mikroregion Krnovsko: +420 554 697 238, mvylezikova@mukrnov.cz

Powiat Prudnicki:  +48 77 438 17 36, l.scholz@powiatprudnicki.pl

Powiat Glubczycki: +48 77 405 36 88, pcieg@powiatglubczycki.giga.netkoncept.com

redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod