06 Bartultovice/Trzebina - CZ/PL

Typ skrzynki: tradycyjny,  zadanie: 1, teren: 1, rozmier: maly

Skrytka jest zaszeregowana do serii 10 skrytek dotyczących interesujących miejsc pogranicza czesko-polskiego. Ostatnią finałową dziesiątą skrytkę „Krnovski skarb” można zyskać poprzez wprowadzenie cyfr do układu współrzędnych, które można znaleźć w skrytkach, ewentualnie można je uzyskać na miejscu po spełnieniu zadań. Dla pierwszych 10 znalazców finałowej skrytki przygotowana jest mała nagroda. Ale nie należy się martwić, także kolejni poszukiwacze skrytek mogą za znalezienie finałowej skrytki wziąć sobie drewniane kółeczka (wyprodukowane przez CWG), aż do ich wyczerpania.

 

geocoiny

 

 

Bartultovice/Trzebina

 

Wieś Bartultovice położona jest na północ od miejscowości gminnej Vysoká i stanowi jej część. Bartultovice są oddzielone Potokiem Granicznym od polskiej gminy Trzebina, która znajduje się przy granicy. Od strony południowego zachodu nad miejscowością wznosi się wzgórze Vysoká (440 m n.p.m.). W środku wsi zbudowano mały staw. Wioska znajduje się przy drodze łączącej Město Albrechtice z polskim miastem Prudnik. Drogowskaz szlaków turystycznych znajduje się przy przejściu granicznym a trasy wiodą do przygranicznych regionów Polski.

 

Przejście graniczne Bartultovice – Trzebina zostało otwarte w 2002 roku. Jest to jedyne międzynarodowe przejście graniczne bez ograniczonego tonażu w tej części granicy czesko-polskiej. W celu poszukiwania kolejnych skrytek można wykorzystać inne drogowe przejścia graniczne w miejscowościach Krnov i Osoblaha.

 

přechod

 

O skrytce

 

W skrytce znajdą Państwo numer do finałowej skrytki, a pierwsi mogą sobie wziąć drobne nagrody.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

 


Mapa


redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod