Katalog zakwaterowania

+ filtrować Gminy + filtrować Gminy + filtrować Gminy + filtrować Gminy + filtrować Gminy
szeregować według: nazwy ceny

Pensjonat Villa Cafe

Zacpalova 1, Krnov

Vlla Cafe oferuje krótkookresowe i długookresowe zakwaterowanie w nowo otwartej i odnowionej willi właściciela fabryki włókienniczej Heinricha Steuera.   Apartamenty wyposażone są w łazienkę i toaletę, pełnie wyposażoną kuchnię, telewizor i siecią Wi-Fi.   Pojemność: 18..

szczegół
Cena od
700 CZK

Pension Ježník

Ježník 1874/40, Krnov

Pensjonat Ježník  jest dla wszystkich, którzy pragną po spokoju i wypoczynku w komfortowym ośrodku z widokiem na okoliczne lasy.   Znany ośrodek położony pomiędzy lasami jodłowymi i świerkowymi z licznymi dobrze utrzymywanymi drogami do spacerowania, które prowadzą aż do..

szczegół
Cena od
850 CZK

Penzion Marie

Dělnická 1, 793 95, Město Albrechtice

Pensjonat oferuje zakwaterowanie w 4 pokojach dwuosobowych z możliwością dostawki . Każdy pokój ma własną łazienkę, lodówkę i telewizor. Jest on również dostępny dla Ciebie dwupokojowy Apartament Rodzinny ( dla 4 osób z możliwością dostawki ) . Na parterze..

szczegół
Cena od
250 CZK/osoba/noc

Pensjonat Šelenburk

V Zálesí 31, Krnov

Pensjonat został wybudowany w 1996 roku na miejscu dawnej leśniczówki w Krnowie. Oferuje on zakwaterowanie w podgórzu Jeseników, gdzie otaczająca okolica i bliskość zabytków są wręcz idealne do wszechstronnego wykorzystania wolnego czasu. W miesiącach zimowych można skorzystać ze stoku..

szczegół
Cena od
500 CZK

Pensjonat Hermes

Ježník 86, Krnov

Przytulny pensjonat „Hermes” znajduje się w spokojnej okolicy w miejscowości Ježník, 3 km. od Krnova. Jest oddalony o 50 metrów od najbliższego przystanku autobusowego. Do najciekawszych atrakcji turystycznych w okolicy zalicza się wieża widokowa Ježník, oddalona o 2,5 km. W lecie ta..

szczegół
Cena od
900 CZK

Pensjonat Eso

Bezručova 29, Krnov

Pensjonat oferuje komfortowe zakwaterowanie, spędzanie czasu na tarasie zewnętrznym, bezpieczne parkowanie, możliwość organizacji uroczystości, wieczorków itp. K ącik dla dzieci , pub , postukał Radegast , blisko sklep, grill , restauracja Slon , Cactus i stacja kolejowa w..

szczegół
Cena od
400 CZK

Pensjonat "Larischova vila"

Dělnická 9, Krnov

Pensjonat „Larischova vila” jest nowo otwartym obiektem po generalnym remoncie znajdującym się w pobliżu centrum. Oferujemy miły pobyt w luksusowo wyposażonych apartamentów. „Larischova vila” została wybudowana w latach 1884-1885 przy ulicy Larischgasse, przez architekta i..

szczegół
Cena od
700 CZK

Pensjonat Rajf

Albrechtická 7, Krnov

Znajduje się w centrum miasta, dojście około 7 minut piechotą od rynku (Hlavní náměstí), 4 minuty od dworca autobusowego oraz najbliższego supermarketu.   Zakwaterowanie, wyżywienie, urodziny, wesela, chrzciny, imprezy firmowe, stypy, grillowanie, sala z kominkiem wewnętrznym,..

szczegół
Cena od
520 CZK

Pensjonat Eva

Jiráskova 30, Krnov

Domowa atmosfera w domku rodzinnym z ogródkiem. Możliwość miłego spędzenia czasu w przylegającym bistro.     Liczba pomieszczeń: 4 pokoje. Ilość łóżek: 8.   Płatność gotówką.

szczegół
Cena od
950 CZK

Penzion Eliška * * *

Penzion Eliška, 793 71 Holčovice

Hotel Zlatá Opavice jest częścią kompleksu Zlatá Opavice, w którego skład oprócz hotelu wchodzi także pensjonat Eliška oraz obiekty sportowe. Zakwaterowanie, wyżywienie, wesela, uroczystości związane z otrzymaniem dyplomu, rodzinne uroczystości, rauty, seminaria, konferencje,..

szczegół
Cena od
350
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod