Katalog

+ filtrować Gminy + filtrować Gminy + filtrować Gminy + filtrować Gminy + filtrować Gminy
szeregować według: nazwy ceny

Jindřichovski Dwór

Jindřichov 51

Apartament znajduje się w środowisku rodzinnym, w środku cichej miejscowości. Do pokoi wchodzi się oddzielnym wejściem, posiadają one łazienkę i toaletę oraz kompleksowo wyposażoną kuchenkę, a także podłączenie wi-fi. Oferujemy pobyty weekendowych dla miłośników koni i nie tylko – więcej na..

szczegół
Cena od
za przejazd po okolicy wynosi 200 CZK/godz, za przejazd bryczką wynosi 800 CZK/godz.

Ogródek pełen zwierząt - Western

Vysoká – Bartultovice 44

W ogródku Restauracji Western znajduje się kilka zagródek ze zwierzętami domowymi, które kiedyś były tak popularne na wsi. Dzieci i dorośli mogą miło spędzić czas wśród owiec, kóz, z kucykiem o imieniu Toník, kaczkami i innymi… Restauracja oprócz wypoczynku oferuje bogate menu w..

Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny

Kościół parafialny pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny z 1776 roku.

Kościół św. Urbana

Kościół parafialny św. Urbana jest barokowym budynkiem z 1767 roku z niedawno wyremontowanym dachem i wieżą.

Restauracja „Western"

Vysoká – Bartultovice 44, 793 99

W ogródku Restauracji Western znajduje się kilka zagródek ze zwierzętami domowymi, które kiedyś były tak popularne na wsi. Dzieci i dorośli mogą miło spędzić czas wśród owiec, kóz, z kucykiem o imieniu Toník, kaczkami i innymi… Restauracja oprócz wypoczynku oferuje bogate menu w..

Kościół św. Sebastiana

Kościół parafialny św. Sebastiana został zbudowany w latach 1730-1733, a następnie w roku 1780 została dobudowana wieża kościelna. Tu znajdują się szczątki nieznanego świętego, które zostały przyniesione przez pustelnika Sewerina w koszu na plecach aż z Rzymu.

Osoblaska kolejka wąskotorowa

Połączenie kolejowe do Osoblahy miało pierwotnie posiadać klasyczny rozstaw i rozpoczynać się w miejscowości Město Albrechtice, a następnie prowadzić w kierunku miejscowości Slezské Rudoltice. Jednakże z powodów oszczędnościowych  zdecydowano się na ustanowienie początkowej stacji w..

Pelhřimovy – kościół św. Jerzego

Niezwykle interesującym oraz tajemniczym miejscem jest opuszczona i wymarła wieś Pelhřimovy, leżąca bezpośrednio na granicy czesko-polskiej. Wioska jest świadectwem tego, jak wiele szkód mogą wyrządzić silne nacjonalizmy. Wieś została wpierw podzielona po roku 1742 po zakończeniu wojny między..

Kościół św. Katarzyny

Neoromański kościół św. Katarzyny, gdzie zostały zachowane szczątki rodu Hodiców, w tym także Alberta z Hodic.

Zamek Slezské Rudoltice

Renesansowy zamek został postawiony w połowie XVI w. na terenie dawnej twierdzy za panowania rodu Supów z Fulštejna. W 1630 roku zamek stał się własnością Jerzego z Hodic, a za panowania Alberta z Hodic (urodzonego w 1706 roku) zamek przeżywa chwile największej świetności. Albert..

szczegół
Cena od
30 CZK – płatność gotówką, opłata za wstęp dla osób powyżej 15 lat
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod